siepomaga

Nicole Baczyńska, 16 lat

Gniezno, wielkopolskie

stan po wypadku rowerowym

Nicolka miała 10 lat, kiedy uległa koszmarnemu wypadkowi… Jechała na rowerze, zjeżdżała z górki i nie mogła zahamować… Uderzyła w ścianę budynku, a spadając z roweru, natknęła się na wystający murek. Córeczka miała rozciętą i częściowo naderwany fragment dolnej wargi, który trzeba było zszywać w szpitalu, połamane przednie zęby, które wbiły się w górne dziąsło… To, co przeżyła można nazwać tylko jednym słowem – koszmar! Długo dawaliśmy radę pokrywać koszty leczenia bez pomocy innych osób. Doszliśmy jednak do momentu, kiedy musimy prosić Was o pomoc, by Nicolka mogła uśmiechać się tak jak kiedyś!

dotacja w XRP 

poniżej XRP TIP BOT

 

 

Wyobraź sobie że jesteś tatą… może jesteś… to wyobraź sobie że twoja ukochana, pielęgnowana przez lata córeczka nagle ma problem zdrowotny… co byś zrobił?

Teraz jeden z naszych ma taki problem… pomóż prosze.
Gdybyś miał wątpliwości oto list taty:

Dzień dobry.

Nasza córka Nicole ma zorganizowana zbiórkę na leczenie po wypadku.
To jest leczenie chirurgiczne ,stomatologiczne i ortodontyczne. Leczymy ja juz kilka lat ale teraz doszła rekonstrukcja kości ,oraz dodatkowo koszt implantów ,aparatów ortodontycznych itd… Córka ma poważną wadę zgryzu oraz zaburzenia rozwoju żuchwy. To są juz koszty które nas przerastają.
Jesteśmy w pierwszej fazie zbiorki, profil będzie aktualizowany , rozszerzony będzie opis leczenia.
Gdybyście mogli nas wesprzeć w tej akcji oraz porozsyłać linka z ta informacją znajomym bylibyśmy wdzięczni. Prosimy o rozsyłanie do ludzi którzy są wrażliwi na pomoc. Może ktoś przed świętami zrobi dobry uczynek. Za każdą złotówkę będziemy wdzięczni Bogu i ludziom… W jedności siła…prawda?
Niech nasza Nicole zobaczy przełom i ma szanse na zdrowie i uśmiech na twarzy. Dziękujemy z całego serca ! .

Bardzo prosimy o pomoc dla naszej córki Nicole. Prosimy o wsparcie w leczeniu, ale też o kontakt z waszej strony do osób i instytucji mogących pomóc.
Dziękujemy za każdą decyzję i chęć pomocy

Jeszcze jedno …. dla zwolenników XRP i krypto… pokażmy siłę polskiej społeczności… pokażmy twórcom XRP TIP BOT że w Polsce też jest społeczność która potrafi pomagać. 
…Jeżeli nie teraz to kiedy?

Zastanawiasz się? 

Ja wierzę w siłę społeczności XRP 

JAK WIELKA SIŁA JEST W JEDNOŚCI

Nicole tak jak każda osoba zasługuje na szczęście.

Jeżeli  0,75 XRP to za dużo to masz tu 30 gr.

A jak nie masz XRP TIP BOT… to zainstaluj.

Badania już trwają.