Studio Amore – Ariańska 13 m2A (15 m2, parter)

TV, Internet wifi, 1 dwuosobowa sofa, 1 pojedyncza dostawka, pościel, ręczniki, naczynia, sztućce, w łazience prysznic.


Studio Amore położone tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego, w odległości kilku minut pieszo od Dworca Głównego (wyjście z peronów na stronę wschodnią), dlatego stanowi doskonałą propozycję dla osób podróżujących koleją. W pobliżu Opera. W mieszkaniu znajduje się dwuosobowa, rozkładana sofa oraz mały aneks kuchenny i łazienka. Dodatkowe miejsce do spania rozkładane łóżko hotelowe. Turyści podróżujący własnym samochodem mogą zaparkować samochód tuż przed kamienicą.

 

Zobacz szczegółowy opis

Apartament Idylla -ul. Zamenhofa 4 m8a

TV, Internet wifi, 2 podwójne sofy, 1 pojedyncza sofa, pościel, ręczniki, naczynia, sztućce, w łazience prysznic.

    

Apartament Idylla w znakomitej lokalizacji – do istotnych dla turysty miejsc można dotrzeć w ciągu kilku minut pieszo. Apartament znajduje się przy Plantach, od strony teatru im. Słowackiego, niedaleko dworca. Pomimo położenia w ścisłym centrum miasta, mieszkanie jest oazą spokoju. Drzwi wejściowe prowadzą do przedpokoju z dużą szafą, skąd przechodzi się do salonu-sypialni, w którym stoją dwie wygodne, dwuosobowe, rozkładane sofy. Aneks kuchenny urządzony w odnodze pokoju dobrze komponuje się z całością i daje wrażenie osobnej kuchni. Mieszkanie zostało urządzone prosto i funkcjonalnie. Elementem wyróżniającym się są drewniane drzwi – jedne prowadzące do niewielkiej łazienki, drugie do przedpokoju.

Apartament Izaaka ul. Starowiślna 66 m 15

TV, Internet wifi, 2 podwójne sofy, 2 pojedyncze łóżka, pościel, ręczniki, naczynia, sztućce, w łazience prysznic.

 

Apartament Izaaka jest położony w oficynie kamienicy, co zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju. Okna wychodzą na małe podwórko. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym. Stoją tutaj dwie dwuosobowe, rozkładane sofy. Przez pokój wchodzi się do sypialni z pojedynczymi łóżkami.  Kilka kroków od apartamentu znajduje się ul. Szeroka – serce dzielnicy żydowskiej – z licznymi pubami, restauracjami, galeriami, itp. Tu życie tętni niemal całą dobę. Niedaleko od apartamentu rozpoczyna się trasa turystyczna po zabytkach Kazimierza. Do najważniejszego z nich – Starej Synagogi (ul. Szeroka) – można dojść pieszo w parę minut. W pobliżu znajduje się nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe – Galeria Kazimierz.

Apartament Amber 1 (30 m2, 4 piętro) – Dietla 63 m 14

Amber 1 to funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym mieści się mieszkanie, znajduje się w świetnej lokalizacji, na granicy Starego Miasta i Kazimierza. Stąd również jest blisko na Wawel i do bulwarów wiślanych. Mimo iż mieszkanie położone jest przy ruchliwej ulicy, jest ciche, ponieważ okna wychodzą na spokojne podwórko. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki na poziomie mieszkania oraz dużej otwartej antresoli. W pokoju znajduje się duża, wygodna rozkładana sofa (140×200), zaś na antresoli łóżko małżeńskie i pojedyncze. W tym samym budynku, tuż obok, znajdują się jeszcze dwa podobne mieszkania.

Apartament Amber 2  (30 m2, 4 piętro) – Dietla 63 m 15

internet, TV, pościel, ręczniki, w kuchni naczynia sztućce, prysznic.

 

Amber 2 to funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym mieści się mieszkanie, znajduje się w świetnej lokalizacji, na granicy Starego Miasta i Kazimierza. Stąd również jest blisko na Wawel i do bulwarów wiślanych. Mimo iż mieszkanie położone jest przy ruchliwej ulicy, jest ciche, ponieważ okna wychodzą na spokojne podwórko. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki na poziomie mieszkania oraz dużej otwartej antresoli. W pokoju znajduje się duża, wygodna rozkładana sofa (140×200), zaś na antresoli łóżko małżeńskie i pojedyncze. W tym samym budynku, tuż obok, znajdują się jeszcze dwa podobne mieszkania.

Apartament Amber 3 (30 m2, 4 piętro) – Dietla 63 m 16

internet, TV, pościel, ręczniki, w kuchni naczynia sztućce, prysznic.

 

Amber 3 to funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym mieści się mieszkanie, znajduje się w świetnej lokalizacji, na granicy Starego Miasta i Kazimierza. Stąd również jest blisko na Wawel i do bulwarów wiślanych. Mimo iż mieszkanie położone jest przy ruchliwej ulicy, jest ciche, ponieważ okna wychodzą na spokojne podwórko. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki na poziomie mieszkania oraz dużej otwartej antresoli. W pokoju znajduje się duża, wygodna rozkładana sofa (140×200), zaś na antresoli łóżko małżeńskie i pojedyncze. W tym samym budynku, tuż obok, znajdują się jeszcze dwa podobne mieszkania.

Studio Doris – ul. Dietla 69 parter. Wifi 

internet, TV, pościel, ręczniki, w kuchni naczynia sztućce, prysznic.

  

Doris to studio w centrum Krakowa położone w oficynie co zapewnia spokój i ciszę. Wszędzie blisko – Wawel, Rynek, Kazimierz. Ważne atuty to posiadanie internetu.

W mieszkaniu znajdują się rozkładana dwuosobowa sofa.